PLUSS

Sanding Türkiye

2000 yılında kurulmuş olan Eksen Teknik Cihazlar , Total Station, Teodolit, Nivo, Dijital Nivo, Çizgi Lazer Nivo, Rotasyon Lazer Nivo, Lazer metre (disto)Ürünleri ve Bu Ürünlerin Aksesuarlarının Satışını Yapmaktadır.Bunun Dışında Bu Ürünlerin Teknik Servis, Nivo Tamiri, Total Station Tamiri , Kalibrasyon, Nivo kalibrasyonu, Total Station Kalibrasyonu, Kiralama ve 2. El Nivo, 2. El Total Station Hizmetlerini’de Firma Bünyesinde Gerçekleştirmektedir.

    Total Station Total stationlar özellikle haritacıların ve inşaatçıların çok yoğun olarak kullandığı elektronik aletlerdir.Leica total station fiyatlatları için firmamızın satış ekibinden destek almanız gerekmektedir. Leica total station türkiyede en iyi markalardan biridir firmamız leica total Stationların yetkili bayiliğini yapmakta ve satış sonrası destek vermektedir. Topcon total station fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Sanding STS755R/L total Stationlar uygun fiyatlarla ve yüksek kaliteyle yapılmıştır.Sanding STS 755L-R total stationlar leica kullanıcılarının çok rahat kullanacağı bir cihazdır.

    Otomatik Nivo Profesyonel optik seviye belirleyici yani optik nivolar şantiye işlerinde hassas kot almak için ve seviye belirlemek (KOT TAŞIMA) için kullanılır. Bu otomatik optik nivolar hızlı verim oranları ile çok hassastır.Her türlü üst yapı altyapı işlerinde kullanılır ve işlerinizi çok hassas ve hızlı yapmanızı sağlar. Satışını yaptığımız  bazı nivolar; Leica nivo, topcon nivo, sokkia nivo, nikon nivo, sun nivo, sanding nivo pentax nivo gibi markalar kullanılır. Leica nivo fiyatlarında büyük imdirim!! kapmanyadan bilgi almak için bizimle irtibata gecin, Alman nestle ve nedo nivoları takım halinde orjinal aksesuarları nivo + sehpa + mira 500TL +KDV olarak sizlere sunulmaktadır. Eksen Teknik İletişim

paypal